صادرات میگو ایرانی به روسیه

ي نويسنده همه چي نويس خوش ذوق

صادرات میگو ایرانی به روسیه

۸۷ بازديد

روسیه کجاست؟

به احتمال خیلی زیاد، بسیاری از شما نام روسیه را شنیده‌اید. با این‌ حال، ممکن است خیلی از افراد، به درستی موقعیت جغرافیایی روسیه را ندانند و به همین دلیل هم نتوانند تشخیص دهند که از چه روشی، می‌توانند میگوی صادراتی خود را به این کشور برسانند.

بهترین شرکت صادرات میگو به روسیه وارنا تجارت اوراسیا می باشد .

شاید برای شما جالب باشد که بدانید کشور روسیه، به عنوان پهناورترین کشور در سراسر جهان شناخته می‌شود. این کشور علاوه بر داشتن گستردگی جغرافیایی زیاد، اقتصاد خوبی هم دارد و می‌توان با فروش میگو در آنجا، کسب و کار پرسودی راه اندازی کرد.
یکی از موضوعات خیلی مهمی که در ارسال میگو به روسیه تاثیر می‌گذارد، همسایه‌های این کشور است. باید بگوییم که این کشور با ۱۴ کشور در قاره‌های اروپا و آسیا مرز مشترک دارد که این مرزها هم به صورت زمینی و هم به صورت دریایی هستند. باتوجه ‌به این نکته، می‌توان گفت که صادرات میگو به روسیه تا حدودی چالش دارد و شما می‌توانید با استفاده از روش‌های مختلف و حتی زمینی، میگو را به این کشور برسانید. اما چگونه؟

درصورتی‌که شما هم می‌خواهید به کشور روسیه، میگو بفرستید، باید در ابتدا میگوهای باکیفیت و صادراتی را بشناسید. در این بخش، برخی از رایج‌ترین میگوهایی که می‌توانید به کشور روسیه ارسال کنید را به صورت مختصر نام می‌بریم. شما می‌توانید برای کسب سود بیشتر، یکی از این میگوها را به این کشور بفرستید.

• میگوی ببری: میگوی ببری، به نوعی میگو گفته می‌شود که بیشتر رنگ صورتی و سبز دارد و می‌توانید آن را در قسمت جنوبی ایران صید کنید. این نوع میگو مواد مغذی و امگا ۳ فراوانی دارد و به همین دلیل هم می‌تواند گزینه مناسبی برای صادرات در نظر گرفته شود. به علاوه، میگوی ببری اندازه بزرگ‌تری هم دارد و همین مسئله، آن را برای صادرات به روسیه مناسب‌تر کرده است.
• میگوی سفید: بیشترین نوع میگوی ارسال شده به کشورهای اطراف به خصوص روسیه، میگوی سفید است.
• میگوی موزی: میگوی موزی هم طرفداران بسیار زیادی در کشور روسیه دارد و تا حد خیلی زیادی شبیه به میگوی ببری است. با این ‌حال، مهمترین تفاوت آنها این است که اندازه کوچک‌تری نسبت به میگوی ببری دارد.
• میگو سفید هندی: شما می‌توانید برای ارسال میگو به روسیه و کسب سود بیشتر، میگوی سفید هندی هم به این کشور بفرستید. این میگو که کیفیت بالایی دارد، گزینه مناسبی برای صادرات به روسیه است.
• میگوی سرتیز: در نهایت، آخرین نمونه‌ای از میگو که می‌توانید به کشور روسیه ارسال کنید، میگوی سرتیز است که نسبت به موارد قبلی، در جایگاه پایین‌تری قرار می‌گیرد و به همین دلیل هم هزینه کمتری دارد. شما می‌توانید این نوع میگو را به صورت خشک شده هم به کشور روسیه بفرستید.

بعد از این که انواع میگوها برای صادرات میگو به روسیه را شناختید، نوبت به آن می‌رسد که بدانید از طریق چه روشی، می‌توانید این غذای دریایی را به کشور روسیه برسانید. در این بخش، برای شما عزیزان توضیح می‌دهیم که از طریق چه روشی، می‌توانید میگوی صادراتی خود را به کشور روسیه ارسال کنید.

صادرات میگو به روسیه به روش زمینی

بدون شک اولین و بهترین روشی که از طریق آن می‌توانید به سود زیادی دست پیدا کنید، روش زمینی است. در این روش، شما می‌توانید از کانتینرهای ترانزیتی کمک بگیرید و بعد از انجام بارگیری و سپس کارهای تشریفاتی، میگوی خود را به کشور روسیه ارسال کنید و مطمئن باشید که در طول مسیر، مشکلی برای آن پیش نخواهد آمد و فاسد نخواهد شد.
البته برای رسیدن به این هدف و رساندن میگو به صورت سالم و تازه به کشور روسیه، باید حتما از کانتینرهای یخچال‌دار استفاده کنید. بنابراین، می‌توانید با استفاده از روش‌های مختلف، یک کامیون یا کانتینر ترانزیتی اجاره کرده و میگو را به روسیه بفرستید.

ارسال میگو به روسیه به روش دریایی

در روش دریایی، شما می‌توانید کالا را با هزینه خیلی مناسبی به کشور روسیه ارسال کنید. تنها کاری که باید انجام بدهید، این است که میگوی بسته‌بندی شده را به یکی از بنادر دریای خزر ارسال کنید و سپس از آنجا، به کشور روسیه بفرستید.
مهم‌ترین عیبی که روش دریایی برای ارسال میگو به روسیه دارد، مدت زمان بسیار طولانی آن است و برای رسیدن میگو به مقصد، باید زمان نسبتا زیادی را صبر کنید. به همین دلیل هم این احتمال وجود دارد که میگو در طول مسیر فاسد شود. از این رو، روش دریایی نمی‌تواند گزینه مناسبی برای صادرات میگو به روسیه باشد. البته باز هم همه چیز به شرایط خود شما بستگی دارد.

با استفاده از روش هوایی، این امکان را خواهید داشت که میگوی بسته‌بندی شده برای صادرات به کشور روسیه را در سریع‌ترین زمان ممکن و نهایتا یک تا دو روز بعد، به کشور روسیه برسانید. این روش بیشتر برای افراد و یا شرکت‌های کاربرد دارد که می‌خواهند در سریع‌ترین زمان ممکن، میگو را به کشور روسیه برسانند.
با این ‌حال، کاملا طبیعی است که برای رساندن میگو به کشور روسیه با سرعت بسیار زیاد، باید هزینه نسبتا بالایی را هم بپردازید. پس اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید، روش هوایی گزینه بسیار مناسبی است. البته لازم به ذکر است که برای ارسال میگو به روسیه از طریق روش هوایی، باید حتما میگوی بسته‌بندی شده را به فرودگاه امام در تهران برسانید و بعد از رسیدن آن به کشور روسیه در شهر مقصد خود، از کامیون دیگری برای ارسال از فرودگاه تا آدرس گیرنده استفاده کنید.

یادگیری زبان روسی، یک تجربه هیجان‌انگیز و مفرح است که به افراد این امکان را می‌دهد تا به یک فرهنگ غنی و تاریخ بلند پیوند بسازند. زبان روسی، یکی از زبان‌های اسلاوی است که در روسیه و مناطق اطراف آن به کار می‌رود. یادگیری این زبان به فرد این امکان را می‌دهد تا با ادبیات بزرگ، موسیقی پرقدرت، و هنرهای تجسمی شگفت‌انگیز این کشور آشنا شود. همچنین، آشنایی با زبان روسی به افراد این امکان را می‌دهد تا در تبادل فرهنگی و تجاری با جوامع روسی‌زبان شرکت کرده و از فرصت‌های شغف‌انگیز متنوعی بهره‌مند شوند.

 

یادگیری زبان روسی نه تنها یک وسیله برای ارتقاء مهارات زبانی است، بلکه به فرد امکان می‌دهد تا در دنیای امروزی که جهانی شده است، ارتباطات بین‌المللی برقرار کند. با یادگیری روسی، افراد می‌توانند در تبادلات فرهنگی، کسب و کارهای بین‌المللی، و حتی سفرهای توریستی به روسیه شرکت کنند. این تجربه یادگیری، علاوه بر افزایش دانش زبانی، باعث گسترش دیدگاه و توسعه تفکرات فرهنگی در فرد می‌شود و او را به شهروندی جهانی تبدیل می‌کند.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.