کاربرد قنداق سوئیسی و دلیل خرید آن در سیسمونی نوزاد

۲۳ بازديد

قنداق سویسی یا آغوش می تواند یکی از بهترین خرید سیسمونی برای شما باشد چرا که کاربرد های بسیاری دارد :

  • حمل و نقل راحت کودک
  • امنیت و اطمینان خاطر
  • خواب راحت نوزاد
  • عدم آسیب به کمر ، سر و ستون فقرات
  • مانع انتقال پوستی به هنگام آغوش گرفتن

قنداق سویسی

با توجه به تنوع بالای محصولات کارتز ، شما می توانید انواع خشک کن نوزاد را از فروشگاه آنلاین cartesbaby خریداری نمایید .

تماس با کارتز 

قیمت قنداق سویسی

خرید آغوشگیر یا همان قنداق آماده سوئیسی یکی از آیتم های جدید ملزومات سیسمونی است . اما این که قیمت قنداق سویسی یا آغوشگیر چند است به موارد متعددی بستگی دارد . از جمله جنس پارچه ، متریال استفاده شده  در آغوشگیر ، الیاف به کار رفته در قنداق ، سایز ، طرح ، مدل و خیلی موارد دیگر مثل گلدوزی قنداق نوزاد ، چاپ عکس روی قنداق و…که در قیمت قنداق سویسی می تواند تاثییر گذار باشد .

اما از آنجا که آغوشگیر نوزاد به طور خاص برای کودکان استفاده می شود استفاده از پارچه و متریال با کیفیت و بدون حساسیت از اهمیت خاصی برخوردار است بنابراین در تولید آغوشگیر نوزاد نمی توان از جنس نامرغوب استفاده کرد و همین امر باعث افزایش قیمت قنداق سویسی می شود .

کارتز بیبی تولیدکننده قنداق سوئیسی و آغوشگیر نوزاد است که تلاش می کند با استفاده از جنس مرغوب و با کیفیت ، قیمت مناسبی را ارائه دهد تا تمامی خانواده ها امکان خرید قنداق سوئیسی را داشته باشند .

قنداق سوئیسی

آغوشگیر نوزاد

سفارش انلاین و خرید اینترنتی قنداق سوئیسی از تولیدی

این روزها با توجه به مشغله کاری و ترافیک شهری ، امکان خرید اینترنتی یک برند ، مزیتی انکار ناپذیر است .تصور کنید خانم بارداری در میان  آلودگی شهر و شلوغی بازار ، مغازه به مغازه و فروشگاه به فروشگاه به دنبال خرید سیسمونی برای فرزند خود است . به طور حتم خستگی یکی از خاطراتی است که از خرید سیسمونی خود همیشه به خاطر خواهد داشت .

تولیدی سیسمونی کارتزبیبی این امکان را فراهم آورده است که شما بدون حضور در ترافیک و آلودگی تهران و در هر شهری که هستید ، خرید اینترنتی سیسمونی توزاد را انجام دهید .

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.