4 نکته قبل از خرید سیسمونی نوزاد باید بدانید !

۱۹ بازديد

اولین توصیه کارتز به شما این است که از خرید هیجانی سیسمونی پرهیز کنید . خرید سیسمونی نوزاد بدون دقت به نکات ریز و کوچک می تواند هم هزینه بسیار برای شما داشته باشد و هم وقت و انرژی شما را بگیرد .نکاتی که قبل خرید سیسمونی باید بدانید موارد زیر است :

  1. جنس فرزند شما چیست ؟ اگرچه بیشتر اقلام سیسمونی کودک بین دختر و پسر مشترک است اما سیسمونی نوزاد دخترانه تفاوت های کوچکی با سیسمونی نوزاد پسرانه دارد . دانستن جنسیت کودک می تواند در خرید سیسمونی از جمله لباس کودک موثر باشد .
  2. نوزاد چه فصلی به دنیا می آید ؟ اطلاع از این که نوزاد در هر فصلی چند ماه دارد می تواند راهنمای شما باشد که بدانید پوشاک نوزاد را برای چه سنی خریداری کنید .
  3. فضای خانه و اتاق ؟  بعضی از اقلام سیسمونی کودک جاگیر است و نیاز به فضا دارد . این که نوزاد دارای اتاق اختصاصی است یا با خواهر و برادر خود اتاق  اشتراکی دارد ؟ فضای اتاق او چقدر است ؟ و یا به خاطر کوچک بودن خانه از اتاق پدر و مادر استفاده می کند؟ جدیدترین رنگ سیسمونی نوزاد کدام است ؟ در نظر گرفتن همه این موارد می تواند در انتخاب و خرید سیسمونی به شما کمک کند .
  4. بودجه خرید سیسمونی نوزاد : همان طور که می دانید خرید سیسمونی نوزاد با هزینه نسبتا زیادی همراه است . مشخص کردن هزینه سیسمونی نوزاد می تواند راهنما و کمک خوبی باشد که بدانید کدام موارد ضروری سیسمونی نوزاد را اول خریداری کنید .

بهترین زمان خرید سیسمونی نوزاد

شنیدن خبر بارداری ، یکی از شیرین ترین اخبارهایی است که می توان شنید .ذوق خرید سیسمونی نوزاد دلپذیر است و پدر و مادر و حتی خانواده ها به تکاپوی تهیه سیسمونی کودک می افتند . بهتر است در 3 ماهه اول از خرید سیسمونی نوزاد اجتناب کنید . ماه های آخر بارداری نیز به خاطر سنگینی مادر شرابط خرید سخت می شود .بهترین زمان خرید سیسمونی 3 ماهه دوم است . در این دوران جنسیت کودک مشخص شده است و می توانید به راحتی برای انتخاب رنگ سیسمونی نوزاد تصمیم بگیرید .

لیست خرید سیسمونی نوزاد

زمانی که برای خرید سیسمونی نوزاد به فروشگاه ها مراجعه می کنید با دنیای عجیب و جذابی از وسایل کودک روبرو می شود . اگرچه زیبایی ان ممکن است شما را به شوق بیاندازد اما ممکن است باعث گیج شدن و سردرگمی در خرید شوید . داشتن چک لیست ضروری سیسمونی نوزاد می تواند بهترین راه حل باشد . پس از مشخص شدن جنسیت کودک چک لیست سیسمونی نوزاد پسر و یا چک لیست سیسمونی نوزاد دختر را آماده کنید و هنگام خرید با خود به همراه داشته باشید .

 
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.